Konkursas „Vizuali matematikos taisyklių interpretacija“

Kovo-balandžio mėn. Kauno Petrašiūnų progimnazija bendradarbiaudama su Kauno pedagogų kvalifikacijos centru, organizavo Kauno miesto mokyklų 5-8 kl. mokinių matematikos ir dailės plakatų konkursą „Vizuali matematikos taisyklių interpretacija“. Konkurso tikslas – skatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematikos ir dailės integraciją, sukurti vaizdines mokomąsias priemones, padedančias labiau suprasti ir įsiminti matematines taisykles/formules. Džiaugiamės atsiųstais darbais, iniciatyviais mokiniais ir mokytojais.

Konkurso laimėtojai:

6 kl. grupė:
1 vieta – VIKTORIJA CIBULIAKAITĖ (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, mokytojos Jolanta Lukočienė, Ramunė Žėkienė)
2 vieta – MIGLĖ KLIMONYTĖ (Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytojos Inga Miliauskienė, Sonata Šiugždienė, Reda Stulpinienė)
3 vieta – PAULIUS AMOSOV (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, mokytojos Jolanta Lukočienė, Ramunė Žėkienė).

IT mokytoja Jolanta Lukočienė ir matematikos mokytoja Ramunė Žėkienė