Korupcijos prevencijos programa

Atnaujinta: 2023-01-06

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazjos korupcijos prevencijos programa.

Apie įtariamus korupcijos atvejus galite pranešti: tel.: 8 (37) 42 55 64 arba el. paštu: kristina.pusnoviene@gediminas.kaunas.lm.lt
Atsakingas asmuo už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Pušnovienė

Pateikti pranešimą raštu galima:

• pristatant pranešimą į 4 kab. (darbo laikas 08:00-17:00 val.)
  • siunčiant paštu adresu: Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Aukštaičių g. 78, LT-50284 Kaunas
  • siunčiant elektroniniu paštu: kristina.pusnoviene@gediminas.kaunas.lm.lt

Kreipiantis raštu nurodykite:

• Vardą, pavardę.
  • Gyvenamosios vietos adresą (atsakymui pateikti).
  • Gimnazijos darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas.
  • Skundžiamus veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes ir kitas, Jūsų manymu, reikšmingas aplinkybes.

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

STT ragina pranešti apie korupciją