Kraujo donorystės akcija

Balandžio 5 d. III–IV gimnazijos klasių  mokiniai savanoriai vyko į LSMU Kauno klinikų Kraujo centrą, kur vyko edukacija „Kraujo donorystė: ką derėtų žinoti?“. Centro darbuotojai supažindino mokinius su šio centro veikla. Pagrindinis Kraujo centro uždavinys – tiekti terapiniam naudojimui kokybišką kraują ir jo komponentus visuose Kauno klinikų skyriuose gydomiems pacientams. Pamatėme, kur tiriamos ir saugomos donorų kraujo atsargos. Kraujo centro darbuotojai propaguoja neatlygintiną kraujo donorystę, todėl atsakė į visus klausimus šia tema. Mūsų gimnazistai taip pat dovanojo savo kraujo.

Dėkojame šio centro darbuotojams ir mūsų gimnazijos absolventei slaugytojai Salomėjai Banytei už malonų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Eglė Vitkevičienė