„KŪRYBA IŠ MANO RANKŲ“

Kovo 28 – balandžio 18 d. Lietuvos švietimo istorijos muziejuje veikė Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių kūrybinių darbų paroda „Kūryba iš mano rankų“. Tai tradicinis renginys, kurį kasmet organizuoja Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla, Kauno miesto pradinių klasių mokytojų iniciatyvinė – kūrybinė grupė ,,Vaikas – mokykla – šeima‘‘ ir Lietuvos švietimo istorijos muziejus.

Parodoje dalyvavo 65 mokiniai ir jų šeimos nariai iš 29 Kauno miesto ugdymo įstaigų. Šiųmetė parodos tema – „Velykiniai papuošimai“.

Parodai pateikti 67 puikūs, stebinantys savo išmone darbai, tad nugalėtojus išrinkti buvo nelengva. Vietų nebuvo skirstyta. Išrinkta 12 pačių įdomiausių, išradingiausiai sukurtų darbų, o jų autoriai apdovanoti baigiamajame renginyje.

Pradinių klasių mokytoja
Virginija Ručienė

Keletas darbelių iš parodos…