“Kūryba iš mano rankų” sujungė pradinukus, jų šeimų narius ir mokytojus bendrai veiklai

Iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“ kartu su Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurine mokykla Kauno miesto pradinukus ir  jų šeimų narius bei mokytojus jau šeštąjį kartą pakvietė dalyvauti kūrybinių darbų parodoje „Kūryba iš mano rankų“.
Prieš šešerius metus Kauno mieste įsikūrė pradinių klasių mokytojų kūrybinė – iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“, kuri organizuoja bendrus šeimos renginius, skatina šeimos narius bendrauti tarpusavyje, ko mūsų gyvenime šiuo laikmečiu ypač trūksta. Iniciatyvinės grupės veiklai vadovauja Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytojos.
Paroda ragino pasidalinti idėjomis, kaip buitines atliekas, įvairius nenaudojamus daiktus perdirbti į naudojamus, prikelti antram gyvenimui.
Pradinių klasių mokiniai iš 16 Kauno miesto mokyklų kartu su savo mamytėmis, tėveliais, broliukais, sesutėmis, seneliais sukūrė daug įdomių darbų, kurie balandžio mėnesį buvo eksponuojami savose mokyklose. Iš jų išrinkti patys gražiausi, įdomiausi ir pristatyti į  Lietuvos švietimo istorijos muziejų.
Gegužės 8 – 21 d. Lietuvos švietimo istorijos muziejuje duris atvėrusi paroda kvietė pasigrožėti bendrais šeimų darbais, jų išradingumu, kūrybingumu. Buvo galima pasimokyti, kaip iš tuščio plastikinio butelio pasigaminti puikų vazoną gėlėms, šluotą, laistytuvą, šviestuvą, taupyklę, žaislinę mašinėlę ir daug kitų reikalingų daiktų.
Parodos uždarymo šventės metu dalyviai ir svečiai klausėsi nuotaikingo koncerto, kurį parengė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos pirmaklasiai kartu su savo mokytoja Ina Levčenkaite.

Tikimės, kad ši paroda, kuriai darbus kartu kuria visi šeimos nariai, gyvuos dar ne vienerius metus. To jai ir linkime.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Ručienė