Kūrybinių darbų paroda ,,Mano šeimos šventės‘‘

2018 m. lapkričio 5–29 d. Kauno Petrašiūnų progimnazijoje vyko Kauno m. ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių bendrų kūrybinių darbų – fotopasakojimų paroda „Mano šeimos šventės“, kurios tikslas – suburti pradinių klasių mokinius, jų šeimos narius bei mokytojus bendrai kūrybinei veiklai. Tokių veiklų metu ugdoma pagarba šeimai, pasidalinama puoselėjamomis šeimos tradicijomis, skatinama turiningai praleisti laisvalaikį, švęsti šventes.

Konkursui pateikti 34 kūrybiniai darbai iš 14 Kauno miesto ugdymo įstaigų.

Keturi mūsų gimnazijos mokiniai parodoje pristatė 3 stendinius pranešimus. Tai 1a kl. mokinė Šarūnė Dubininkaitė, Mindaugas Bagdonavičius (2a kl.), Linas Gužys (1a kl.) ir Justinas Gužys (3a kl.). Džiugu, kad brolių Lino ir Justino Gužių stendinis pranešimas komisijos narių buvo puikiai įvertintas ir šie mokiniai tapo laureatais.

Sveikiname Liną ir Justiną!