KVIEČIAME RINKTI BATERIJŲ IR LEMPUČIŲ ATLIEKAS

Mokykla dalyvauja projekte „Mąstau, Rūšiuoju, Gyvuoju!“, kurį įgyvendina Elektronikos platintojų asociacija ir kviečia visos Lietuvos mokinius rinkti pavojingas atliekas. Pirmajame etape (lapkričio-gruodžio mėn.) mokyklos renka baterijų atliekas, antrajame (sausio-vasario mėn.) – dujošvyčių lempų atliekas, trečiajame (kovo mėn.) – pakartotinai baterijų atliekas.

Kiekviename etape aktyviausiai pasirodžiusi klasė bus kviečiama į krepšinio rungtynes Vilniuje („Lietuvos Ryto“ namų rungtynės) arba Kaune (Kauno „Žalgirio“ namų rungtynės). Po varžybų moksleiviai susitiks su mėgstamais krepšininkais ir galės gauti jų autografus bei įsiamžinti bendroje nuotraukoje.

Nuskriausti neliks ir antrų-trečių vietų nugalėtojai – jiems atiteks „Lietuvos ryto“ arba „Žalgirio“ žaidėjų parašais puošta atributika. Moksleiviai taip pat turės progą į savo mokyklą pasikviesti vieną krepšininką iš pasirinktos komandos pabendrauti apie aplinkos apsaugą, sveiką gyvenseną ir sportą.

KVIEČIAME MOKYKLOS BENDRUOMENĖS NARIUS AKTYVIAI ĮSIJUNGTI Į BATERIJŲ IR LEMPUČIŲ ATLIEKŲ RINKIMĄ!

Dėžutes baterijoms ir perdegusioms lemputėms rasite pradinių klasių kabinetuose, taip pat 12 kab., 16 kab. ir karjeros centre.

NEBŪK ABEJINGAS – PRISIDĖK PRIE ŠIOS AKCIJOS IR TU!