„LadyGolas“ ir mūsų gimnazijos mergaitės

Vasario 10-11 d. dalyvavome pirmą kartą surengtame mergaičių futbolo turnyre „Ladygolas“, kuris skirtas populiarinti salės futbolo žaidimą ir sudominti mergaites sportu. Šiame turnyre dalyvavo ir dvi mūsų gimnazijos komandos. Jaunesniųjų amžiaus grupėje varžėsi komanda „Gedimino ladies“, o vyresniųjų – „Liepsnelės“. Pagal turnyro reglamentą jame gali dalyvauti tik dvi žaidėjos profesionalės, kurios lanko futbolo treniruotes, visos kitos mergaitės futbolo treniruočių nelanko. Nors didelių pergalių mūsų mergaitės ir nepasiekė, tačiau noriai dalyvavo varžybose ir džiaugėsi galėdamos išbandyti save futbolo aikštelėje. Kai kurioms iš jų tai buvo pirmas kartas žaidžiant futbolą varžybose. Matant jų užsidegimą ir norą, manau, tikrai ne paskutinis.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis