„LDK didieji kunigaikščiai – Lietuvos stiprybės simbolis“

Balandžio 29 d. vyko Kauno miesto 8-tų klasių viktorina „LDK didieji kunigaikščiai – Lietuvos stiprybės simbolis“. Viktorinoje dalyvavo 10 komandų iš įvairių Kauno miesto ugdymo įstaigų.Viktoriną sudarė 4 turai. Mokiniai atsakinėjo į testo klausimus, varžėsi kapitonų rungtyje, pasitikrino savo istorijos žinias atpažindami įvykius ir juos datuodami.

Susumavus rezultatus 1-ąją vietą užėmė Garliavos Jonučių progimnazijos komanda. Ją paruošė istorijos mokytoja metodininkė Lidija Laškova. 2-ąją vietą užėmė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos komanda (mokytoja metodininkė Edita Mačiulaitienė), 3-ją vietą užėmė Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos komanda (istorijos mokytoja metodininkė Danutė Randakevičienė).

Viktorinos laimėtojai džiaugėsi padėkomis bei simboliniais ženkleliais, kuriuos dovanojo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla.

Istorijos mokytoja Jurgita Karkauskienė