Lietuvos gimnazistų viktorina LR Seime

Balandžio 27 d. mūsų gimnazijos komanda vyko į Lietuvos Respublikos Seimą ir dalyvavo Lietuvos gimnazijų II-IV klasių viktorinoje „Kazys Grinius ir demokratinių tradicijų kūrimas Lietuvoje“.Viktorinos tikslas – atskleisti Lietuvos parlamentarizmo raidą ir demokratinių tradicijų kūrimą Lietuvoje bei parlamentinę Kazio Griniaus veiklą ir jo asmenybę.

Mūsų gimnazijai atstovavo IIIa klasės gimnazistės Jankauskaitė Miglė ir Vaškelytė Adelė bei IIa klasės gimnazistai Janušis Tomas, Kisieliauskas Nojus ir Vilkas Aleksas. Mokiniai varžėsi žinių rungtyse, nagrinėjo šaltinius, atsakinėjo į kitų komandų duotus klausimus bei piešė plakatą ir rengė rinkiminę kalbą. Pasibaigus viktorinai dalyvavo ekskursijoje po LR Seimą, kurios metu reikėjo prisiminti LR Konstitucijos žinias. Mokinius konkursui ruošė istorijos mokytojos metodininkės Edita Mačiulaitienė ir Jurgita Karkauskienė.

Istorijos mokytoja Edita Mačiulaitienė