Lietuvos kūno kultūros ir sporto diena

Rugsėjo 29 dieną mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių sporto šventė, skirta Lietuvos kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Šventėje dalyvavo 1–4 klasių mokiniai. Pirmokėliai varžėsi linksmosiose estafetėse, o vyresni norėjo tapti pačiais vikriausiais, stipriausiais ir šokliausiais. Vikrumo užduočiai atlikti reikėjo nubėgti šaudyklinį bėgimą nešant kaladėles. Žinoma, tai reikėjo padaryti kuo greičiau. Šoklumo rungtyje reikėjo šokti iš vietos kuo toliau. Tam, kad išrinkti stipriausius, reikėjo mesti 2 kg kamuolį kuo stipriau ir kuo toliau. Mokiniai, pasiekę geriausių rezultatų, buvo apdovanoti medaliais.

Pačios vikriausios mokinės: Viltė Švedaitė (2a), Rugilė Vaitkutė (3a), Stela Skėbėrytė (4a).

Patys vikriausi: Armandas Skarbalius (2a), Titas Bernotavičius (3a), Vilius Vitkevičius (4a).

Šokliausios: Jurgita Augulytė (2a), Austėja Stepanauskaitė (3a), Eglė Venterytė (4a).

Šokliausi: Dovydas Pasvenskas (2a), Aurimas Povilaitis (3a), Emilis Valiokas (4a).

Stipriausios: Vakarė Juodpalytė (2a), Gabrielė Kederytė (3a), Meda Variakojytė (4a).

Stipriausi: Deividas Krasnickas (2a), Jonas Gricius (3a), Titas Godvaišas (4a).

Kūno kultūros mokytojai