Lietuvos kūno kultūros ir sporto dienos minėjimas

Spalio 1 d. gimnazijoje vyko tradicinė sporto šventė, skirta Lietuvos kūno kultūros ir sporto dienai paminėti.Kūno kultūros ir sporto diena Lietuvoje yra švenčiama pirmąjį spalio mėnesio šeštadienį. Ši data pasirinkta todėl, kad 1934 m. spalio 1 d. Lietuvoje pradėjo veikti Kūno kultūros rūmai – pirmoji valstybinė sporto įstaiga.

Šventės metu vyko kvadrato, tinklinio, krepšinio 3×3, futbolo tarpklasinės varžybos. Jaunosios mūsų tinklininkės su NFA futbolininkais sudarė mišrias tinklinio komandas, kuriose nugalėjo draugystė ir nuoširdus bendravimas. Kitą kartą tinklininkės kartu su futbolininkais žadėjo sudalyvauti futbolo turnyre.

Maloniai nustebino 5a ir 7a klasės jaunieji futbolo žaidėjai, kurie įveikė vyresnius savo draugus futbolo varžybose. Krepšinio 3×3 turnyrą laimėjo iš irkluotojų sudaryta krepšinio komanda, neįtikėtinu būdu nugalėjusi daugybę metų krepšinį sportuojančius savo draugus.

Šventės kulminacija tapo Kauno „Stumbro“ futbolininkų atvykimas į šventę. Futbolo profesionalai nepagailėjo savo laisvo laiko ir sužaidė draugiškas rungtynes su gimnazijos mokiniais. „Visų pirma, norėčiau padėkoti futbolininkams už atvykimą į jau tradicine tapusią mūsų gimnazijos sporto šventę ir už jų įteiktą dovaną. Rungtynės vaikams paliko tikrai didelį įspūdį: jie dar ilgai aptarinėjo puikią žaidėjų kamuolio valdymo techniką, žaidimą ir draugišką bendravimą“. Nuotaikingose rungtynėse netrūko įvarčių, o mūsų gimnazistai pademonstravo savo futbolo įgūdžius. Prieš rungtynes „Stumbro“ komanda mokyklai įteikė atminimo dovaną – kamuolį su futbolininkų parašais. Vizitu renginyje džiaugėsi ir „Stumbro“ žaidėjai. „Tikrai smagiai ir turiningai praleidome laiką. Mums, futbolininkams, smagu prisidėti prie šventės vaikams kūrimo. Tik norėčiau palinkėti, kad jaunimas sportuotų ne tik sporto dienos proga, bet ir kasdien“, – po renginio kalbėjo „Stumbro“ puolėjas Deividas Stradalovas.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis