Lietuvos mokinių ultimeito čempionatas

Gegužės 18 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija su Lietuvos skraidančiojo disko federacija organizavo atvirąjį Lietuvos mokinių ultimeito (lėkščiasvydžio)  čempionatą. Varžybos vyko Ąžuolyno parke. Šiose varžybose  (po aštuonerių metų pertraukos) dalyvavo šešios komandos: trys iš Kauno miesto (Gedimino sporto ir sveikatinimo,  „Vyturio“ gimnazijos, Jono Žemaičio-Vytauto progimnazijos) bei Klaipėdos Licėjus, Kaišiadorių Algirdo Brazausko ir Trakų Vokės gimnazijos.

Varžybos vyko rato principu, jos truko po 15 min. ir iki pelnyto taško po pasibaigusio laiko. Svečiai iš kitų miestų parodė aukštą žaidimo lygį, puikią disko metimo techniką. Mūsų gimnazijos komanda, kuriai atstovavo 8-10 klasių mokiniai, nusileido svečiams, tačiau įveikė kitas Kauno komandas. Rungtynėse dėl trečiosios vietos mums pavyko atsirevanšuoti ir nugalėti Klaipėdos licėjaus komandą rezultatu 8:5. Pirmąją vietą šame čempionate užėmė Trakų Vokės gimnazijos komanda, nugalėjusi kaišiadoriečius 7:2. Specialų kilnaus, sąžiningo, taisyklių išmanymo, varžovų gerbimo ir geranoriškumo prizą „Spirit of the game“ gavo taip pat Trakų Vokės gimnazija. Verta paminėti, kad šis prizas yra vertingesnis nei pirmoji vieta čempionate.

Dėkojame Lietuvos skraidančiojo disko federacijos atstovui Karoliui Novikovui už pagalbą rengiant šį čempionatą.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis