Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimas gimnazijoje

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos administracija ir mokytojai sveikina visus su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu ir kviečia švęsti šią, kiekvienam Lietuvos gyventojui, svarbią datą! Visi kartu esame atkurtos Lietuvos šimtmečio herojai!

Valstybės atkūrimo šimtmečio sukakčiai paminėti, vasario 13 dienos vakarą gimnazijoje buvo organizuojamas protų mūšis – viktorina „Keliaujant kartų pėdsakais Šimtmečio Lietuvoje“. Šios iniciatyvos tikslas: suburti bendruomenę, švęsti atkurtos Lietuvos gimtadienį, skatinti domėjimąsi ir pasididžiavimą Lietuva.

Meninę programą atliko 6a klasės mokinė Rūta Vetchoratovaitė ir III a klasės mokinė Monika Ambrazevičiūtė. Šios datos reikšmę Lietuvos istorijai ir tautai pristatė istorijos mokytojas Edmundas Balasevičius. Pasivaržyti susirinko dvylika jungtinių mokinių ir tėvų komandų. Visą vakarą sukosi klausimų ruletė apie Lietuvos istoriją, gamtą, įžymybes ir įdomybes. Dalyviai atliko muzikines užduotis ir dainavo kartu. Prizinių vietų nugalėtojais tapo 1a, 6a ir IIa klasių komandos.