Meniu Uždaryti

LMŽ tarpzoninėse futbolo varžybose stipriausi 7b futbolininkai

Kovo 8 dieną įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės futbolo varžybos. Jose dalyvavo keturios komandos, kurios tapo nugalėtojomis  savo regionuose. Tai Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos, Kybartų „Saulės“ progimnazijos, Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos ir Kauno rajono Garliavos Jonučių gimnazijos komandos.

Varžybos vyko „rato“ sistema, t. y.visos komandos turėjo po vieną kartą sužaisti tarpusavyje. Kaip ir buvo galima prognozuoti, įtikinamas pergales šventė mūsų gimnazijos jaunieji futbolininkai. Rezultatai iškalbingi – 6:1 nugalėti Garliavos Jonučių gimnazijos žaidėjai, 7:0 –alytiškiai, 8:2 svečiai iš Kybartų. Nugalėję visus varžovus kauniečiai užėmė pirmąją vietą ir pateko į LMŽ finalą, kur varžysis dėl Lietuvos čempionų titulo. Antroji vieta atiteko Kybartų „Saulės“ progimnazijai, trečioji – Garliavos Jonučių gimnazijai, paskutiniai liko Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos futbolininkai.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės finaliniame etape!