Masinis šokis LSU kartu su draugais iš Druskininkų

Rugsėjo 27 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje viešėjo svečiai iš Druskininkų „Atgimimo” mokyklos. Tai jau kelis metus trunkantis bendradarbiavimas. Šį kartą mūsų 5a ir 5b klasės sužaidė su svečiais draugiškas kvadrato varžybas. Po pietų dalyvavome  Lietuvos sporto universiteto organizuojamame masiniame šokyje „100 atkurtai Lietuvai“. Visiems dalyviams buvo padovanoti marškinėliai, todėl septyni šimtai geltonais, žaliais ir raudonais marškinėliais pasipuošusių dalyvių susijungė į nuostabią šokančią trispalvę.

Smagiai pašokę, svečiams dovanojome dar vieną įspūdingą pramogą, edukaciją „Laipiojantys drambliai“. Tai didžiausia laipiojimo salė Lietuvoje, tad mūsų draugai galėjo išbandyti boulderingo stiliaus trasas ir kopti į pačias aukščiausias viršūnes.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis