Matyti nematant…

Spalio 27 d. 6b klasės mokiniai mokėsi netradiciškai – Lietuvos aklųjų bibliotekos Kauno filiale vyko lietuvių kalbos pamoka „Pažintis su Brailio raštu“. Pamoką vedusi bibliotekos vedėja Irena Blaževičienė supažindino šeštokus su Brailio raštu, pamokė Brailio abėcėlės, demonstravo Brailio raštu parašytas ir garsines knygas, kuriomis naudojasi regėjimo negalią turintys žmonės.

Mokiniai nebuvo tik pasyvūs stebėtojai – patys pamėgino rašyti ir skaityti naudodamiesi Brailio abėcėle, užrištomis akimis, vien tik liesdami pirštais bandė įvardyti daiktus, mokėsi naudotis baltąja lazdele, sužinojo, kaip galima padėti regėjimo negalią turinčiam žmogui.

Mokytoja Rūta Gadeckienė

pazintis-su-brailio-rastu-1 pazintis-su-brailio-rastu-2 pazintis-su-brailio-rastu-3