Mažieji mokslo metus baigė aktyviai sportuodami

Gegužės 26 d. 1-5 klasės rinkosi mokyklos į sporto salę dalyvauti sporto šventėje. Jų laukė sportinės rungtys ir užduotys, kurias parengė kūno kultūros mokytojai. Pirmieji į aikštelę įbėgo 1-3 klasių mokiniai. Tvarkingai išsirikiavę, išsiskaičiavę pirmais-ketvirtais ir pasiskirstę į keturias komandas, jie dalyvavo estafečių rungtyse.

Visi labai stengėsi kuo geriau pasirodyti, tačiau nugalėtojų ir pralaimėjusių čia nebuvo. Kiekviena komanda buvo apdovanota dovanomis ir džiaugėsi, galėdama taip sportiškai pasitikti artėjančias vasaros atostogas.

Paskui aikštelė atiteko 4-5 klasių mokiniams. Jie susigrūmė kvadrato varžybose. Penktokams reikėjo gerokai pasistengti, kad įveiktų ketvirtokus. Varžybų baigtis nebuvo aiški iki paskutinio kamuolio metimo. Vis dėlto minimalia persvara, šįkart stipresni buvo penktos klasės mokiniai. Abiems komandoms taip pat buvo įteiktos dovanėlės.

Kūno kultūros mokytojai:
Robertas Mežvinskis