Meninio skaitymo konkursas sukvietė būrį trečiokų ir ketvirtokų

Balandžio 14 d. mokykloje vyko Kauno miesto švietimo įstaigų 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Į konkursą susirinko gausus būrys pradinukų – dalyvavo 51 mokinys iš 42 mokyklų. Eilėmis ir dainomis svečius sveikino mūsų mokyklos ketvirtokai, vadovaujami mokytojos Inos Levčenkaitės, o su konkurso tvarka supažindino mokytoja Daiva Švedienė.

Į antrąjį konkurso turą, kuris vyko balandžio 15 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre, pateko 12 mokinių. Geriausiai sekėsi Kauno mokyklos – darželio „Rūtelė“ mokinei Medai Kučiauskaitei ir Kauno Veršvų vidurinės mokyklos mokinei Dominykai Rogolskytei. Jos užėmė pirmąją vietą. Antrąją vietą pasidalino Kauno Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos mokinys Leonardas Stanislovas Gabriūnas ir Kauno Kovo 11-osios vidurinės mokyklos mokinė Ula Babojava. Trečioji vieta atiteko Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos mokiniui Pijui Abukauskui ir Kauno humanitarinės pagrindinės mokyklos mokinei Gabrielei Statauskaitei.

Nuoširdžiai dėkojame visoms mokytojoms, tėveliams ir seneliams, kurie savo dalyvavimu  palaikė jaunuosius skaitovus. Visiems didelės sėkmės ir naujų laimėjimų.

Meninio skaitymo konkurso organizatoriai