MES MYLIME FUTBOLĄ

Sausio 29 d. Kauno Bernardo Brazdžionio pagrindinėje mokykloje vyko žinomos futbolo teisėjos, trenerės Ingridos Siliūnienės organizuotas renginys „Mes mylime futbolą“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinukai.

Renginys prasidėjo mokyklos direktorės Danguolės Miškinienės bei kūno kultūros mokytojos Ingridos Siliūnienės sveikinimo kalbomis. Po jų mokiniai vieningai sugiedojo Lietuvos himną. Atidarymo įžangą vainikavo Lietuvos moterų rinktinės žaidėjos Kamilės Vaičiulaitytės futbolo kamuolio žongliravimo šou.

Renginyje dalyvavo 7 komandos iš 6 Kauno mokyklų. Vaikai sužaidė po dvejas rungtynes, o per pertrauką savo jėgas išbandė ir mokinukus atlydėję mokytojai.

Pralaimėtojų ir nugalėtojų nebuvo. Svarbiausias renginio tikslas – smagus žaidimas, skatinantis ir stiprinantis draugystę, bei futbolo populiarinimas vaikų tarpe.

Renginys pasibaigė apdovanojimais, per kuriuos visi vaikai gavo dovanėlių. Po to visi draugiškai sušoko šokį, kuriam dirigavo mokyklos mergaičių šokių grupė.

Neformalaus ugdymo mokytoja Jolita Kličiūtė