Milijonus visame pasaulyje įkvėpusi Niko Vujičičiaus išmintis

Gimiau be galūnių, tačiau tai manęs nevaržo. Keliauju po pasaulį skatindamas žmones tikėjimu, viltimi, meile, drąsa įveikti sunkumus ir siekti savo svajonių“, – taip save pristato Nikas Vujičičius, ypatingas, pasaulinio populiarumo bei pripažinimo sulaukęs žmogus.

Nikas be jokios paaiškinamos medicininės priežasties gimė be kojų ir be rankų. Tačiau tai jo nesustabdė įrodyti sau ir kitiems, jog mėgautis gyvenimu galime ir turime kiekvienas. Žymusis australas baigė net 2 aukštuosius, sukūrė šeimą, kartu su žmona augina du sveikus vaikus, o laisvalaikiu plaukioja banglente, šokinėja su parašiutu, nardo ir džiaugiasi kiekviena diena. Šį australą drąsiai galima vadinti žmogumi fenomenu, šiandien jis kalba prieš tūkstantines auditorijas visame pasaulyje ir ragina visuomenę liautis tyčiotis iš kitų žmonių.

Penktadienį, rugsėjo 9 d., 12.00 val. gimnazijos I-IV klasių mokiniai stebėjo tiesioginę vaizdo transliaciją, kurioje buvo transliuojamas Niko pranešimas Lietuvai, kuriuo jis skatino jaunimą kovoti su patyčiomis vardan savo ir kitų laimės.

Niko pranešimas Lietuvai(1)Niko pranešimas Lietuvai(2)Niko pranešimas Lietuvai(3)Niko pranešimas Lietuvai(4)Niko pranešimas Lietuvai(5)