Mini golfo seminaras Kauno miesto mokytojams

Vasario 8 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje vyko mini golfo seminaras, skirtas Kauno miesto kūno kultūros mokytojams. Seminarą vedė profesionalus  golfo treneris Tomas Pranevičius. Seminare mokytojai išklausė pranešimą apie golfo žaidimo istoriją, apie šio žaidimo techniką, žymiausius žaidėjus. Mini golfas – tai tikrojo golfo atmaina. Po teorinės dalies mokytojai pabandė atlikti viską praktiškai. Jie greitai perprato žaidimo taisykles ir puikiai įvaldė technines subtilybes. Tai ir buvo svarbu, nes grįžę į savo mokyklas jie jau galės mokyti šio žaidimo savo mokinius.

Šiuo metu tai didžiausias Lietuvos golfo federacijos kartu su bendrove „Krasta Auto“ vykdomas socialinis projektas  „BMW GolfSport“ , kuris skatina moksleivius žaisti golfą. Iš viso bus išdalyta 500 komplektų salės golfo įrangos (t. y. po du golfo inventoriaus rinkinius), kurią galima naudoti uždarose patalpose fizinio lavinimo pamokų metu.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis