Robotikos konkursas „Mąstau, konstruoju, programuoju“

Gegužės 8 d. mūsų gimnazijoje vyko Kauno miesto 1 – 4 pradinių klasių mokinių robotikos konkursas „Mąstau, konstruoju, programuoju“Šis renginys skirtas mokinius supažindinti  su WEDO 2.0  LEGO robotikos galimybėmis, lavinti kūrybinius, mokslinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius, mokyti dirbti komandoje, skatinti loginį mąstymą, kūrybiškumą per praktinę veiklą.

Renginio metu komandos turėjo atlikti po dvi užduotis.

Pirmiausia kiekviena komanda traukė voką, kuriame buvo pavaizduotas dinozauras. Jam sukonstruoti buvo skirta 30 min. Laiko, aišku, pritrūko, bet dinozaurų buvo tikrai įdomių. Kita užduotis – sukonstruoti kamuoliukų mėtymo mašiną.

Renginyje dalyvavo Kauno miesto ir rajono mokyklos: Kauno Viktoro Kuprevičiaus, Kauno Martyno Mažvydo, Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos, Kauno Senamiesčio, Kauno Tado Ivanausko progimnazijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla ir Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija.

Renginyje buvo visko: ir ašarų, ir streso. Kam subyrėjo dinozauras, kam lūžo kamuoliukų mašina. Visas nesėkmes įveikti padėjo robotikos mokytojai: Jolana Lukočienė, Rasa Timukienė, Karolina Šviežikaitė, Andželika Bakė ir Rytis Koncevičius.

Vertinimo komisija įvertino 5 geriausiai pasirodžiusias komandas:

I vieta – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos komanda
(Nojus Sokas ir Deividas Krasnickas)

II vieta – Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos komanda
(Justas Libnickas ir Ignas Libnickas)

III vieta – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija
(Vilius Vitkevičius ir Kipras Vitkevičius)

IV vieta – Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija
(Gratas Juškevičius ir Vytenis Valiokas)

V vieta – Kauno Aleksandro Puškino gimnazija
(Vitalijus Antonovas, Tomas Stankevičius)

Visi dalyviai gavo padėkos raštus ir dovanėles.

Šio renginio rėmėjai: Rasa Kasiulynaitė-Timukienė, Kauno „Žiburio“ pagrindinės mokyklos informacinių technologijų  mokytoja metodininkė, VšĮ „Sėkmingas sprendimas“, Kaišiadorių UAB „Gudobelė“.

Renginio organizatorė: informacinių technologijų mokytoja Jolanta Lukočienė