Home » Mokinių tarybos veikla 2014-2015 m.m.

2014-2015 m.m.

2015 m. balandžio 29 d.
Mokykloje paminėta šokio diena: suorganizuotas 6-9 klasių mokinių viktorina, žaidimas „Limbo“.

2015 m. vasario 23-27 d.
Mokykloje buvo organizuojamos Draugystės savaitei skirtos veiklos: kūrybinės draugystės dirbtuvės, estafetės, orientacinis, „Draugystės traukinukas“.

2015 m. vasario 13 d.
Mokykloje organizavome Valentino dienai skirtas akcijas: „Surask porą“, „Meilės kioskelis“ ir „Fotostudija“. Anksti ryte kiekvienam mokiniui atėjus į mokyklą buvo prisegta širdelė su numeriu. Kiekvienoje amžiaus grupėje mergaitės ir berniukai, merginos ir vaikinai turėjo „susirasti porą“, t.y. kitą širdelę su tuo pačiu numeriu. Petraukų metu į „Valentino fotostudiją“ nusifotografuoti atėjusios „poros“ apdovanotos saldžia dovanėle. Geriausiai antros pusės paieškose sekėsi pradinukams, tačiau vyresnieji lengvai nepasidavė ir taip pat ieškojo porų.

„Valentino fotostudijoje“ fotografavosi ne tik porelės, bet ir visi norintys romantiškai įsiamžinti su savo bendraklasiais ar draugais.

Netoliese „Valentino fotostudijos“ veikė meilės kioskelis, kuriame buvo galima įsigyti su meile mūsų pačių iškeptų skanėstų ir pagamintų spalvingų gėlių žiedų.

Na, o mūsų tarybos mažiausieji – penktokai – supažindino pradinukus su Valentino dienos istorija ir papasakojo apie šios dienos kilmę.
Meilės kioskelis greitai ištuštėjo, diena baigėsi, liko malonūs prisiminimai apie smagiai praleistą dieną.

2015 m. sausio 16-18 d.
Dalyvavome LMS Žiemos forumo Neeilinėje XX-ojoje Asamblėjoje. Daugiau čia

2015 m. sausio 14 d.
Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje įvyko ketvirtasis „Delegatų klubas“. Gausiai susirinkę mokinių savivaldų atstovai išklausė LAMA BPO bei Vytauto Didžiojo universiteto atstovių pristatymus, diskutavo finansinio raštingumo klausimu. Taip pat buvo aptartas artėjantis Lietuvos moksleivių sąjungos Žiemos forumas 2015 bei trumpai pristatyti reglamentai, kuriuos moksleiviai tvirtins artėjančioje Neeilinėje Asamblėjoje.

2014 m. gruodžio 18 d.
Ataskaitinis mokinių tarybos susirinkimas.

2014 m. gruodžio 10-19 d.
Mokyklą papuošėme Kalėdiniu židiniu, prie kurio veikė kalėdinis paštas. Taip pat dalyvavome Kauno MSIC organizuotame konkurse „Kalėdos mūsų širdyse“.

2014 m. lapkričio 10-14 d.
Mokykloje organizuota akcija „Sveikatingumo pertraukų savaitė“, kurios iniciatorius – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Kiekviena diena buvo „kitokia“:
Pirmadienį – mankštos diena
Antradienį – sportinių žaidimų diena
Trečiadienį – karaokė diena
Ketvirtadienį – vaisių ir daržovių stalas
Penktadienį – sveikų gėrimų diena

2014 m. lapkričio 3 d.
Mūsų mokyklos mokinių tarybos atstovė Santa Minkštimaitė dalyvavo miesto mokinių savivaldų „Mokymų platformoje“.

2014 m. spalio 22-31 d.
Prieš rudens atostogas organizavome akciją „Moliūgveidis 2014“. Jos metu kvietėme kiekvieną klasę sukurti moliūgui veidą ir papuošti moliūgais mokyklą.

2014 m. spalio 22 d.
Spalio 22-ąją įvyko jau trečiąjį kartą Kauno mokinių savivaldų informavimo centro organizuojama akcija „Atsakomybės už kitą mokomės šiandien“. Šiais metais Kauno MSIC drauge su mokinių savivaldų atstovais aplankė gyvūnų prieglaudos namus „Penkta koja“. Šioje akcijoje dalyvavo ir mūsų tarybos atstovės Santa Minkštimaitė, Gustė Deksnytė ir Sibilė Amankavičiūtė.

2014 m. spalio 8 d.
Karolina Meškevičiūtė dalyvavo pirmajame šiais mokslo metais Kauno mokinių savivaldų informavimo centro Delegatų klube. Jo metu 33-jų Kauno miesto ir rajono mokyklų savivaldų atstovai dalinosi iškilusiomis problemomis, ateities planais bei idėjomis. Dalyviai turėjo galimybę sustiprinti mokinių savivaldų tarpusavio bendradarbiavimą KMSIC savanorių moderuojamose darbo grupėse.

2014 m. rugsėjo 29 – spalio 3 d.
Pasaulinę gyvūnijos dieną šiemet paminėjome netradiciškai – kepėme pyragus, sausainius ir kitus skanėstus, pardavinėjome pertraukų metu ir rinkome pinigus benamiams gyvūnams.

2014 m. rugsėjo 12 d.
Mūsų tarybos atstovės Karolina Meškevičiūtė ir Evelina Raznauskaitė dalyvavo LMS KMSIC rinkiminiame – ataskaitiniame rudens mokinių savivaldų forume.