Home » Mokinių tarybos veikla 2015-2016 m.m.

2015-2016 m.m.

2016 m. birželio 9 ir 13 d.
Mokinių taryba lankėsi Kauno gyvūnų prieglaudose „Penkta koja“ ir „Lesė“. Prieglaudų darbuotojos supažindino su prieglaudose gyvenančiais beglobiais gyvūnais, jų gyvenimu ir istorijomis, papasakojo apie prieglaudos darbuotojo ir savanorio darbo dieną prieglaudoje. Vykdydami socialinę akciją ir prisidėdami prie beglobių gyvūnų gerovės, už „Draugystės kavinės“ ir „Valentino kioskelio“ akcijų metu surinktas lėšas nupirko beglobiams gyvūnams maisto.

Prieglaudoje „Lesė“    Prieglaudoje VšĮ „Penkta koja“

2016 m. gegužės 9 d.
Gegužės 9-oji – Europos diena. Minint šią dieną taryba pakvietė I-IV klasių mokinius sudalyvauti protmūšyje.

2016 m. balandžio 15 d.
Mokinių tarybos pirmininkė Laura Kripavičiūtė ir sekretorė Sibilė Amankavičiūtė dalyvavo LMS Kauno MSIC organizuotoje Kauno mokinių savivaldų pirmininkų konferencijoje, kurios metu dalyviai kalbėjo apie mokinių savivaldos paskirtį mokykloje, darbo grupėse išsikėlė jiems rūpimus klausimus, kuriuos vėliau galėjo užduoti Kauno mokinių savivaldų kuratorei savivaldybėje.

Kauno mokinių savivaldų pirmininkų konferencijoje

2016 m. balandžio 1 d.
Mokinių taryba pakvietė gimnazijos pradinių klasių mokinius dalyvauti renginyje, skirtame pasaulinėms Žemės ir Vandens dienoms paminėti.

2016 m. kovo 14-18 d.
Mokinių tarybas įsijungė į kasmet vykstančią veiksmo savaitę „Be patyčių“. Kiekviena savaitės diena buvo skirta vis kitai veiklai, stengiantis įtraukti kuo daugiau gimnazijos bendruomenės narių. Pirmadienį kvietėme visus smagiai sudalyvauti Karaokėje, antradienį tiek mažus, tiek didelius animacinių filmukų pagalba raginome netylėti matant patyčias, trečiadienį organizavome „Filmų popietę“, ketvirtadienį – „Draugystės kavinę“, kur už simbolinę kainą visi galėjo įsigyti naminių skanėstų ir sveikų gėrimų. Kavinėje surinktus pinigus skyrėme maistui beglobiams gyvūnams.

Karaokė diena    Filmų popietė

„Draugystės kavinė“    „Draugystės kavinė“

2016 m. vasario 23 d.
Dalyvavome respublikinio projekto „Sveikatiada“ sveikos maisto iššūkyje – kepėme sveikuoliškus sausainius.

Priėmėme „Sveikatiados“ iššūkį - sveikuoliškų sausainių kepimas

2016 m. vasario 12 d.
Šv. Valentino dienos proga gimnazijoje apsilankė Meilės meškis, kuris visiems dovanojo šilumą, energiją, draugystę ir… saldainių.

Valentino dienos proga mokinių taryba iniciajavo akciją „Valentino Selfie“, kurios metu bet kuris pageidaujantis mokinys ar mokytojas galėjo pasidaryti originalią asmenukę, įkelti ją į gimnazijos mokinių tarybos Facebook puslapį. Surinkusios daugiausiai „Patinka“ konkursą laimėjo 6a klasės mokinės Vilija Gutmanaitė ir Tėja Didžbalytė.

2016 m. vasario 9 d.
Mokinių taryba puoselėja tradicijas, todėl Užgavėnių proga pakvietė mokytojus pasivaišinti pačių keptais blynais.

2015 m. gruodžio 15 d.
Ataskaitinis I-ojo pusmečio mokinių tarybos susirinkimas.

2015 m. gruodžio 10-19 d.
Gimnazijoje įrengėme visų pamėgtą tradicinį Kalėdinį paštą ir raginome visus sveikinti savo draugus, klasiokus, mokytojus su artėjančiomis šventėmis.

2015 m. lapkričio 6 d.
Mokinių taryba prisijungė prie TV3 televizijos organizuotos kilnios akcijos „Pyragų diena“, kurios metu surinktos lėšos yra skiriamos paramos projektui „Išsipildymo akcija 2015“. 1-8 ir I-II gimnazijos klasių mokiniai su tėvais namuose, grupelėmis gimnazijoje kepė pačius įvairiausius pyragus ir už simbolinę kainą pardavinėjo juos mokslo draugams, mokytojams, apsilankiusiems tėveliams. Renginio metu buvo surinkta 92 eurai, kurie pervesti į „Išsipildymo akcija 2015“ sąskaitą.

2015 m. spalio 23 d.
Minėdami tarptautinę kostiumų dieną organizavome populiariausių pasakų, animacinių filmukų ir filmų kostiumų pristatymo renginį.

2015 m. spalio 21 d.
Mokinių tarybos atstovės dalyvavo Kauno MSIC organizuotame „Delegatų klube“, kur diskutavo akademinio sąžiningumo tema.

„Delegatų“ klube

2015 m. spalio 9 d.
Minėdami tarptautinę košės dieną, gimnazijos pradinukai kartu su klasės draugais pusryčiams valgė sveiką, iš kokybiškų avižų pagamintą košę. Mokinių tarybos atstovės Laura ir Ema bendravo su mokinukais apie sveiką mitybą ir sveikus pusryčius, košes, jų rūšis, papasakojo, kodėl sveika jas valgyti. Mokiniai labai džiaugėsi šia košės diena ir su nekantrumu jau laukia kitų akcijų.

2015 m. spalio 2 d.
Tarptautinės mokytojų dienos proga gimnazijos mokytojams dovanojome šokoladukų.