„Moksleivių diena su LSU 2019“

Šių metų kovo 29 d. Ib kl. mokiniai dalyvavo renginyje „Moksleivių diena su LSU 2019“ Lietuvos sporto universitete.

Renginio programa:

9.00–9.30 val. – krepšinio treniruotė su LSU studentais, broliais D. ir K. Lavrinovičiais;
9.30–10.00 val. – dalyvių registracija;
10.00–10.15 val. – pirmasis susitikimas LSU;
10.15–10.45 val. – motyvacinė paskaita apie mitybą ir streso valdymą;
11.00–11.35 val. – studijų programų pristatymai, konsultacijos;
Nuo 11.50 val. – parodomoji Tai Či programa.

Krepšinio treniruotėje labai gerai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai T. Kuzminskas (IV b  kl.), M. Paškauskas (III a. kl.) ir I b kl. mokiniai: G. Aniulis, E. Miklušis, S. Mauručaitė, A. Pečiukėnaitė, R. Šalkauskas, E. Ingelevičius. Kiti mokiniai buvo stebėtojai.

Po to dalyvavome paskaitose apie mus dominančias specialybes. Labai patiko motyvacinė dr. Artūro Sujetos  paskaita „Ne tik prieš egzaminus: nuo mitybos iki streso valdymo“. Buvome sužavėti ir parodomąja Tai Či programa.

Renginio uždarymas buvo linksmas – skanavome tortą su broliais D. ir K. Lavrinovičiais!