Mokslo ir žinių diena gimnazijoje

Mokslo ir žinių dieną gimnazijoje pradėjome vėliavos įnešimu ir Lietuvos valstybiniu himnu. Šventės dalyvius – mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir visą bendruomenę – pasveikino gimnazijos direktorius Vladislovas Janiūnas. Gimnazijoje svečiavosi garbinga viešnia – 63-osios laidos abiturientė Donata Vištartaitė – irkluotoja, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja. Viešniai buvo įteiktas gimnazijos „Garbės mokinio“ ženklas. Renginio programą papuošė šokių grupės „Gamers“ pasirodymas.

„Garbės mokinio“ ženklas – nauja gimnazijos tradicija, gimusi šiais mokslo metais. Nuo šiol visi gimnazijos vardą šalyje, Europoje, pasaulyje garsinantys mokiniai bus apdovanoti „Garbės mokinio“ ženklais. „Garbės mokinio“ ženklas – tai stiklo kubas, kuris simbolizuoja skaidrumą, lengvumą, išreiškia jaunystės trapumą ir laikinumą. Keturi kubo kampai atspindi harmoniją, keturių pasaulio šalių kryptis…

01020304050607