Mokyklos mokiniai atstovavo Kauno miestą LNK laidoje „Supermiestas“

Kovo 13 d. mokyklos mokiniai buvo pakviesti atstovauti Kauno miestą LNK laidoje „Supermiestas“, kur varžėsi su Alytaus ir Telšių miestais. Mūsų mokyklos mokiniai turėjo atlikti sportinę užduotį, kuri skambėjo taip: kuriam miestui pavyks ilgiausiai išlaikyti vis didėjantį stiklinių bokštą jo nenuvertus?

Kiekvienas miestas delegavo 4 žmonių komandą, kuri susidėjo iš 3-ų stiprių rankų vyrukų ir 1-o stiprių nervų sportininko. Mūsų komandą sudarė:
KAROLIS MAISURADZĖ (11 kl. mokinys) – lengvosios atletikos rutulio stūmikas, Pasaulio jaunimo olimpiados 11 vietos laimėtojas, Europos jaunių atrankinių varžybų 5 vietos laimėtojas, Lietuvos jaunių čempionas
DEIVIDAS NAVIKAS (10 kl. mokinys) Lengvosios atletikos rutulio stūmikas, ieties metikas. Abiejų rungčių Lietuvos jaunučių čempionas.
KAROLIS ČEKANAVIČIUS (12 kl. mokinys) – lengvosios atletikos rutulio stūmikas, Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos rutulio stūmimo vicečempionas, 2015 metų Kauno uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybių rutulio stūmimo rungties čempionas
ARNAS KAZLAUSKAS (9 kl. mokinys) – Lietuvos jaunučių (gimusių 1999 m.) akademinio irklavimo čempionas

3 komandos nariai pečių aukštyje ištiestomis rankomis laikė 15 kg sveriantį padėklą, ant kurio buvo statomas bokštas iš stiklinių. Mūsų mokyklos vaikinams sekėsi puikiai, jie pastatė ir išlaikė 10 stiklinių bokštą. Šioje rungtyje tokio paties aukščio stiklinį bokštą pastatė ir Alytaus komanda, Telšiams sekėsi prasčiau. Todėl Kaunas ir Alytus po šios rungties pasidalino po pusę širdies.

Vaikinų komandą palaikė gausus būrys mokyklos mokinių, kurie garsiai skandavo Kauno vardą, visi vieningai „laikė kumščius“ už sėkmę.  Dalyvavimas šioje laidoje mokinius praturtino nauja patirtimi ir teigiamomis emocijomis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Puniškienė