Moters dienos šventė su futbolo kamuoliu

Kovo 8-ąją, tarptautinę moters dieną, moterys ir merginos buvo kviečiamos paminėti netradiciškai. Sekmadienį Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos manieže antrus metus iš eilės vyko netradicinis dailiosios lyties atstovių futbolo turnyras.

Šiemet savo jėgas futbolo aikštėje išbandyti pasiryžo net 12 komandų. Tarp jų ir komanda debiutantė – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos mokytojų komanda. Į maniežą susirinkę žiūrovai išvydo nuožmią moterų kovą futbolo aikštelėje, sportinės aprangos gamintojo „Hummel“ naujausią kolekciją, kurią pristatė patys mažiausi šventės dalyviai, bei įspūdingą šių metų Lietuvos talentų trečios vietos laimėtojo, futbolo kamuolio virtuozo Eduardo Butauto šou. Po pasirodymo sveikindamas moteris Eduardas sakė, kad dar niekada taip nesijaudino per savo šou kaip dabar, rodydamas triukus daugybei jį stebinčių gražių moterų.

Po komandų prisistatymų, moterys susigrūmė jau futbolo aikštelėje. Rungtynės vyko 7 minutes nedidelėje aikštelėje su mažais vartukais. Mūsiškės savo grupėje tris mačus baigė lygiosiomis ir dukart minimaliai nusileido varžovėms. Užėmusios 5 vietą, dėl 9 vietos susikovė su kitos grupės 5-ąja komanda „Mamytėmis“. „Gediminietės“ iškovojo pergalę rezultatu 1:0, ir kaip debiutantės, užėmė aukštą 9 vietą.

Moterys labai džiaugėsi, kad ramų pasisėdėjimą namie ar restorane iškeitė į smagų laiką kartu su kolegėmis gainiojant futbolo kamuolį. Visos buvo apdovanotos apyrankėmis, tulpėmis ir dėmesiu, o komandos narė Rasa Puniškienė netgi gavo „Mis Elegancija“ apdovanojimą.

Komanda dėkoja visiems mūsų bendruomenės nariams už palaikymą rungtynių metu ir prižada kitais metais pasirodyti dar geriau.

Mūsų mokyklos komanda:
Eglė Vitkevičienė