Home » Mokinių tarybos veikla 2012-2013 m.m.

2012-2013 m.m.

2012-2013 m.m. mokinių tarybos veiklos programa.

Veiklos aprašymas

2013 m. balandžio 29 d. – gegužės 3 d.
Respublikinio projekto „Sveikatiada“ akcijos „Sveikatiadoj šok ir nesustok“ organizavimas. Tarptautinės šokio dienos minėjimas mokyklos mokinių šokiu.

2013 m. kovo 8 d.
Mokytojų sveikinimas tarptautinės Moters dienos proga.

2013 m. kovo 1 d.
Dalyvavimas Kauno miesto mokinių savivaldų forume Kauno miesto savivaldybėje. Forumo metu mokiniai buvo supažindinti su Lietuvos moksleivių sąjungos veikla, atliktais ir planuojamais darbais, skirtais savivaldų padėties gerinimui. Forumo dalyviai taip pat turėjo galimybę sudalyvauti keturiose darbo grupėse (mokinių savivaldos veiklos stiprinimas, vadovavimas, mokinių savivaldos vidinė ir išorinė komunikacija), kuriose dalinosi savo gerąja ir blogąją patirtimis, bandė užmegzti tvirtesnius ryšius su kitų mokyklų savivaldų atstovais, kurie skatintų tolimesnį sėkmingą mokyklų tarpusavio bendradarbiavimą, klausė paskaitos tema „Lyderis – žmogus, kuriuo pasitikime“.

2013 m. vasario 21-28 d.
Rengtos užduotys ir vestos pamokos įvairių klasių mokiniams Gimtosios kalbos dienai paminėti. Pamokas vedė mokinių tarybos narės: šeštokės Sibilė Amankavičiūtė ir Gustė Deksnytė, septintokės Paulina Jankauskaitė ir Austėja Treinytė, aštuntokės Aurelija Sokolovaitė, Vakarė Špiliauskaitė, devintokė Karolina Narkevičiūtė ir dešimtokė Karolina Meškevičiūtė.

2013 m. vasario 14 d.
Šv. Valentino dienos simboliškas paminėjimas mokykloje. Įrengta „Valentino fotostudija“, kurtas šv. Valentino dienos simbolis – širdis.

2013 m. sausio 25 d.
Dalyvavimas LMS Kauno mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) organizuotoje savanoriškoje akcijoje „Atsakomybės už kitą – mokomės šiandien“. Akcijos tikslas – supažindinti Kauno miesto mokinių savivaldų atstovus su beglobiais gyvūnais besirūpinančiomis organizacijomis bei savanoriška veikla.
Mūsų mokyklos mokinių tarybos komanda savanoriavo VšĮ „Penkta koja“.

2013 m. sausio 11 d.
Pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtos Lietuvos laisvės gynėjų dienai paminėti, organizavimas (pagalba istorijos mokytojoms)

2012 m. gruodžio 21 d.
Kalėdinis sveikinimas mokyklos mokytojams

2012 m. gruodžio 14 d.
Susitikimas su karjeros konsultante Justina Gervyte. Susitikimo metu aptartos karjeros temų integravimo galimybės į mokinių tarybos veiklą.
Mokykla nuo 2012 m. dalyvauja projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“.

2012 m. spalis – gruodis
Dalyvavimas LMS Kauno mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) organizuotame projekte „Aktyvi ir savarankiška mokinių savivalda mokykloje“

2012 m. lapkričio 30 d. – gruodžio 1 d.
Dalyvavimas Mokinių savivaldų atstovų akademijoje, „Pušyno“ sodyboje, Jadagonių k., Zapyškyje, Kauno raj. Akademijos mokymų tikslas – suteikti pradžią jaunųjų lyderių ugdymo procesui, jų viešojo kalbėjimo tobulinimui bei komunikacijos plėtojimui.

2012 m. lapkričio 29 d.
Trečiasis projekto etapas – „Mokinių savivaldų mokymai“. Svečiuose mokykloje LMS MSIC atstovė Aistė Ramanauskaitė. Mokymuose dalyvavę mokyklos mokinių tarybos nariai išklausė paskaitą „Mokinių savivalda. Kas tai?“, sužinojo, kas yra savanorystė, kokie yra savivaldų tipai, susipažino su Lietuvos moksleivių sąjungos veikla, atlikdami įvairias užduotis įgijo komandinio darbo patirties, išmoko įvairių komandinių ir pasitikėjimo žaidimų.

2012 m. lapkričio 6 d.
Dalyvavimas antrajame projekto etape „Pirmininkų mokymai“. Kauno ISM universitete susirinkusiems Kauno miesto mokinių savivaldų pirmininkams suteikta žinių apie lyderystę ir kaip skatinti mokinius pradėti jaunųjų lyderių karjerą, o praktinių užduočių metu tobulinti darbo komandoje įgūdžiai.

2012 m. spalio 24 d.
Dalyvavimas pirmajame projekto etape „Sekretorių mokymai“. Kauno ISM universitete susirinkusius mokinių savivaldų sekretorius Mykolo Riomerio universiteto politikos mokslų studentė, Lietuvos moksleivių sąjungos projektų koordinatorė Gabija Karačkinaitė supažindino su protokolų rašymo subtilybėmis, mokinių savivaldų dokumentų tvarkymu bei ruošimu.

2012 m. spalio 25 d.
Akcija tarptautinei draugo dienai paminėti

2012 m. spalio 22-26 d.
Akcija „Spalvų savaitė“