Home » Mokinių tarybos veikla 2013-2014 m.m.

2013-2014 m.m.

2013-2014 m.m. mokinių tarybos veiklos programa.

Veiklos aprašymas

2014 m. kovo 24-28 d.

Mokykloje vyko „Savaitė prieš patyčias“:
Pirmadienį – Dėmesio dieną – pertraukų metu demonstruoti vaizdo klipai, video filmai su įvairiomis patyčių situacijomis, priverčiantys susimąstyti, kaip nereikia elgtis.
Antradienį – Kūrybiškumo dieną – mokyklos mokiniai kūrė bendrą draugystės paveikslą, kuriame pateikė savo mintis apie draugystę, draugus.
Trečiadienį – Auksinių minčių dieną – mokykla papuošta gėlių žiedais apie draugystę.
Ketvirtadienį – Gerų sprendimų dieną – visi kviesti pasinaudoti proga ir vieni kitų atsiprašyti.
Penktadienį – Komandos dieną – pertraukų metu organizuoti šokiai, įrengta klasių „Draugystės knygų“ paroda.

Mokinių taryba dėkoja pavaduotojai Rasai Puniškienei už iniciatyvas ir pagalbą, mokytojai Editai Mačiulaitienei už šokių pamokas ir visai mokyklos bendruomenei už įsijungimą į savaitės veiklas!

2014 m. vasario 3 d.
Mokykloje vyko mokinių savivaldos mokymai: komandinis darbas ir motyvacija. Mokymus vedė LMS Kauno mokinių savivaldų informavimo centro (KMSIC) atstovai Lukas Gedvilas ir Simas Sirtautas. Mokymų metu kalbėta, kaip iš žmonių grupės tapti stipria ir vieninga komanda, kaip padidinti grupės motyvaciją, buvo žaidžiami įvairūs komandinį darbą ir motyvaciją stiprinantys žaidimai.

2014 m. sausio 17-19 d.
Evelina Raznauskaitė ir Benas Lekas dalyvavo tradiciniame Lietuvos moksleivių sąjungos renginyje – Žiemos forumas 2014. Forumas skirtas LMS narių kompetencijų kėlimui: renginio metu vyko įvairios diskusijos, darbas grupėse, paskaitos, padėjusios forumo dalyviams labiau įsigilinti į mokinių tarybos tikslą – atstovauti moksleivių interesams.

2013 m. gruodžio 13-14 d.
Karolina Meškevičiūtė ir Evelina Raznauskaitė dalyvavo LMS Kauno mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) projekto „Visuomeniški ir aktyvūs Kauno miesto moksleiviai“ mokymuose „Mokinių savivaldų atstovų akademija“. Šios akademijos tikslas – suteikti pradžią jaunųjų lyderių ugdymo procesui, jų atstovavimo kompetencijų tobulinimui.

2013 m. lapkričio 29 – gruodžio 1 d.
Mokinių taryba inicijavo akciją – antireklamos prieš narkotikus ir kitas psichotropines medžiagas kūrimą ir taip prisidėjo prie prisidėjo pasaulinei kovos su AIDS dienai skirtų renginių organizavimo mokykloje. Skaitykite čia…

2013 m. lapkričio 21 d.
Mūsų savivaldos atstovai Karolina Meškevičiūtė, Evelina Raznauskaitė, Miglė Sebežinkovaitė, Reda Šatinskaitė, Tadas Vaičiulis dalyvavo LMS Kauno mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) organizuotoje savanoriškoje akcijoje „Atsakomybės už kitą – mokomės šiandien“. Nepabūgę lietingų orų, 16 Kauno miesto mokyklų mokinių savivaldų sugužėjo į beglobių gyvūnų prieglaudą „Penkta koja“. Čia praleidę kelias valandas, pabendravę su prieglaudos savininkais bei savanoriais, žinoma, ir su augintiniais, sužinoję apie gyvūnų dalią, išėjo susimąstę, tačiau kupini įspūdžių ir naujos patirties.

2013 m. spalis – gruodis
Mūsų savivaldos atstovės Karolina Meškevičiūtė ir Evelina Raznauskaitė dalyvavo LMS Kauno mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) organizuotuose „Delegatų klubo“ susirinkimuose: spalio 16 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, lapkričio 13 d. ir gruodžio 10 d. Kauno miesto savivaldybėje.

2013 m. spalio 4 d.
Mokinių tarybos sveikinimas Mokytojams