Meniu Uždaryti

MŪSŲ MOKYKLOS 6-8 KLASIŲ FUTBOLININKAI – LIETUVOS ČEMPIONAI

Vasario 8 d. vyko 2013 metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mažojo futbolo 5×5 varžybos, kurių nugalėtojais tapo mūsų mokyklos 6-8 klasių vaikinų komanda.

Zoninėse varžybose dalyvavo 57 komandos. Teisę dalyvauti finalinėse varžybose iškovojo Kauno, Gargždų, Kėdainių ir Biržų miestų bendrojo ugdymo mokyklų komandos.

Varžybų atidarymo ceremonijoje sėkmės dalyviams linkėjo Lietuvos futbolo federacijos jaunių komiteto pirmininkas Romualdas Lavrinavičius, Kauno Centro sporto mokyklos vyr. specialistas Rimgaudas Augūnas, LMNSC metodininkas Ričardas Ališauskas. Šokiais dalyvius pasveikino šeimininkų – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos sportinės – aerobikos šokėjos.

Nuo pat varžybų pradžios išryškėjo mūsų mokyklos komandos pranašumas. Visus varžovus įveikė solidžia persvara. Nugalėtojais mūsų mokyklą atstovaujanti komanda tapo trečią kartą per paskutiniuosius ketverius metus.
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti diplomais ir medaliais, o geriausi komandų žaidėjai – asmeniniais prizais.