Netradiciniai mados vėjai

Dar prieš prasidedant mokinių žiemos atostogoms gruodžio 23 dieną mokykloje pūtė šventinis žiemos vėjelis renginyje „Netradiciniai mados vėjai“. Visą mėnesį  5-11 klasių mokiniai domėjosi mados istorija, tradicijomis ir kaita, kūrė, siuvo savo rūbų kolekcijas ir jas pristatė pilnutėlėje mokyklos salėje.

Klasės pristatė savo kurtas kolekcijas šiomis temomis: 5a „Žiema/vasara“, 6a „Žiemos improvizacija“, 7a „Plastmasinės Kalėdos“, 7b „Kalėdas švęskime sportiškai“, 8a „Gyvenimo spalvos“, 9a „Ledas“, 9b „Kalėdiniai Havajai“, 10a „Kalėdinės princesės“, 10b „Biorūbai Kalėdoms“, 11a „Viduramžių atgarsiai“, 11b Akvilės Čubaraitės kurta netradicinė suknelė.

Netradicinius ir labai kūrybiškus mokinių darbus vertino nuoširdūs ir supratingi komisijos nariai: mokinių tėveliai Jurgita Kveškevičienė ir Mindaugas Bendikas, geografijos mokytoja Eglė Vitkevičienė, sporto renginių organizatorius Ramūnas Makaveckas, 11 klasių mokiniai Milda Tebėraitė ir Algirdas Kvalkauskas. Patikusią kolekciją galėjo išrinkti ir žiūrovai. Po renginio komisija gyrė mokinių išradingumą ir prisipažino, kad išrinkti įdomiausius darbus buvo labai sudėtinga.
Įspūdingiausiu rūbu buvo pripažintas vienuoliktokės Akvilės Čubaraitės kūrybinis darbas, kurį elegantiškai demonstravo Ingrida Baužaitė. 10b klasės kolekciją „Biorūbai Kalėdoms“ komisija išrinko originaliausia, o stilingiausi buvo 7b klasės mokiniai su savo kūrybiniais pasiūlymais „Kalėdas švęskime sportiškai“. Žiūrovų simpatijos atiteko nuostabiai kolekcijai „Viduramžių atgarsiai“, kurią kūrė, siuvo ir demonstravo vienuoliktokės Vita Valantikonytė,  Milda Stadaliūtė ir Karolina Mockevičiūtė.
Dėkojame už prizus mūsų rėmėjams! Mus rėmė nuotykių parkas “Lokės pėda” ir Kauno „Akropolio ledas“!
Dėkojame visiems kūrėjams už aktyvumą ir kūrybiškumą, renginio kūrybinei ir koncertinei grupei už norą bendrauti ir bendradarbiauti!

Vokiečių k. ir etikos mokytoja Lina Šapkauskienė