NEMOKAMI PSICHOLOGO SEMINARAI MOKINIŲ TĖVAMS IR GLOBĖJAMS

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla kviečia Kauno ugdymo įstaigų mokinių tėvus ir globėjus į nemokamus psichologo seminarus.

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos Priklausomybių prevencijos centro psichologas Juozas Šaulys pradeda vesti seminarų ciklą, skirtą Kauno bendrojo ugdymo įstaigų mokinių tėvams ir globėjams. Seminarai vyks reguliariai kartą per mėnesį aktualiomis temomis.

Pagrindinės numatomos temos:

• Psichikos sveikata ir jos stiprinimas.
  • Vaikų elgesio ir emocinės problemos ir jų sprendimo būdai.
  • Paauglių elgesio ir emocinės problemos ir jų sprendimo būdai.
  • Patyčių ir smurto prevencija.
  • Žalingų įpročių prevencija.
  • Išsivadavimas nuo žalingų priklausomybių.
  • Paauglių tinkamų gyvenimo įgūdžių ugdymas ir jų psichikos atsparumo lavinimas.

Artimiausias seminaras tema ,,Vaikų ir paauglių elgesio ir emocinės problemos ir jų sprendimo būdai“ vyks spalio 25 dieną (ketvirtadienį) 18.00 val. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos Mažojoje salėje (Ašigalio g. 23). Norinčius pasiteirauti ar pageidaujančius dalyvauti tėvus prašome registruotis psichologo Juozo Šaulio telefono numeriu 861217002 arba elektroniniu paštu juozas.saulys@gmail.com .

Sekančių seminarų temos ir laikas bus parenkamas pagal dalyvaujančių tėvų pageidavimus ir jų aktualius poreikius. Taip pat seminarai bus pritaikomi įvairioms tikslinėms grupėms diferencijuotai pagal problematiką.

Seminarai nemokami.