Olimpinis futbolo turnyras

Tęsiant vasario – olimpinio mėnesio – programą vasario 11 d. įvyko futbolo turnyras. Turnyre susitiko trijų mokyklų komandos: Gedimino sporto ir sveikatinimo mokyklos komanda, Palemono gimnazijos ir „Šaulių sąjungos“ jaunieji futbolininkai.

Mokykloms atstovavo šešiolikmečiai ir jaunesni žaidėjai. Rungtynės vyko salėje 5×5, pagal visas salės futbolo taisykles. Jauniesiems žaidėjams, tokie turnyrai yra puiki proga patikrinti savo galimybes, pažaisti ir įvertinti varžovus bei tobulėti. Šį kartą stipriausia buvo ir pirmąją vietą užėmė Gedimino mokyklos komanda, nugalėjusi abu varžovus. Antri liko Palemono gimnazijos futbolininkai, nugalėję „Šaulių sąjungos“ komandą. Nors ir patyrė du pralaimėjimus „Šauliai“ paliko tikrai gerą įspūdį. Verta paminėti, kad jų komandą sudarė keturiolikmečiai ir jaunesni žaidėjai. Jie puikiai žaidė su vyresniais oponentais ir kartais priversdavo juos net pyktelėti ant savęs, kai jaunesni varžovai juos apžaisdavo žymiai geriau.

Su komandų vadovais sutarėme, kad būtinai susitiksime pavasarį Gedimino mokyklos aikštelėje ir surengsime turnyrą lauke. Per kelis mėnesius didelės pažangos gal ir nepadarysime, bet susirinksime tuo pačiu troškimu – nugalėti.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis