Olimpinis gatvės krepšinio 3×3 turnyras

Vasario 20 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos sporto salėje įvyko gatvės  krepšinio 3x3turnyras. Tai vienas iš projekto „Vasaris – Olimpinis mėnuo“ renginių.

Šiame turnyre dalyvavo penkios Kauno miesto mokyklų komandos. Tai Kauno „Santaros“ gimnazija, Kauno A.Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija, Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjus ir dvi Kauno Gedimino sporto ir sveikatinamo gimnazijos komandos.

Šis turnyras vyko pagal gatvės krepšinio 3×3 taisykles, kai 12 minučių žaidžiama 3×3 į vieną krepšį. Metant iš tritaškio zonos pelnomi du taškai, kiti metimai vertinami vienu tašku. Visais kitais atvejais galioja įprastos krepšinio taisyklės.

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupėje varžėsi „Gedimino II komanda“, „A. Stulginskio“ ir „V. Adamkaus“ krepšininkai. Į B grupę pateko šios komandos: „Gedimino I“, „Santara“, „Kadetai“. A grupės varžybas laimėjo „Gedimino II“ komanda, antri liko „V. Adamkaus“ krepšininkai, treti – „A.Stulginskio“ komandos žaidėjai. B grupėje triumfavo „Santara“, antri –„Gedimino I“ komanda, treti –„Kadetai“. Pusfinalyje susitiko „Gedimino II“ ir „Gedimino I“ komandos. Abu vieni kitus puikiai pažįstantys varžovai žaidė atkakliai, tačiau pergalė yra tik viena ir ji atiteko „Gedimino II“ komandai. Rezultatas – 33:20. Kitame pusfinalyje „V. Adamkaus“ komanda įveikė „Santarą“ 19:13 ir pateko į finalą. Dėl trečios vietos kovojo „Gedimino I“ ir „Santara“. Stipresni buvo „Santaros“ krepšininkai, įveikę varžovus rezultatu  29:23. Finale susitiko grupėje jau žaidę „Gedimino II“ ir „V. Adamkaus“ komandų krepšininkai. Stipresni dar kartą buvo „Gedimino II“ komandos  žaidėjai (19:12).

Dėkoju visoms komandoms už dalyvavimą ir linkiu sėkmės krepšinio aikštelėje.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis