„Paieškos Kauno Žaliakalnyje“

Balandžio 1-osios pavakare Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos bendruomenė rinkosi į orientacinį žygį „Paieškos Kauno Žaliakalnyje“. Žygyje dalyvavo net 22 mokinių, tėvų ir gimnazijos darbuotojų komandos. Dalyviai, naudodamiesi išmaniąja programėle, įveikė 7 km maršrutą, ieškojo geografinių simbolių, atsakinėjo į įvairius klausimus, skaičiavo bei fotografavo. Žygeiviams sekėsi įvairiai: vieni skubėjo, nes buvo žvarbu; kiti užtruko, nes pasiklydo; treti mėgavosi maršrutu ir neskubėdami finišavo jau sutemus. Tikra geografijos naktis!

Apibendrinus rezultatus ir susumavus taškus Geografinės nakties žaidimo nugalėtojais tapo:
8a klasės vaikinų komanda: Eitvydas, Kajus ir draugas Žygimantas – I vieta,
8a klasės merginų komanda: Eglė, Vanesa, ir draugė Kotryna – II vieta.

III vietą (surinkę vienodą taškų skaičų) pasidalijo:
– 7a klasės mokinės Rūtos Baltakės šeima,
– mūsų gimnazijos socialinė pedagogė Julija Aleliūnienė ir logopedė Karolina Šukytė,
– pirmoko Gvido šeimos komanda.

Sveikiname!!!