Paminėjome 95-erių metų mokyklos įkūrimo sukaktį ir gimnazijos inauguraciją

Lapkričio 28 d. gimnazija paminėjo 95-erių metų mokyklos įkūrimo sukaktį ir gimnazijos inauguraciją.

Šventinė bendruomenės eisena nuo gimnazijos iki šv. Antano Paduviečio bažnyčios tarsi simbolizavo ilgą, kupiną virsmų, nuolatinės kaitos gimnazijos kelią. Šventas mišias už visų laikų gimnazijos mokytojus, mokinius aukojo klebonas kun. Tomas Trečiokas. Jo išsakyti žodžiai palietė kiekvieno širdį, o pašventinta gimnazijos vėliava tarsi įpareigojo siekti aukštų idealų.

Iškilmingas renginys ,,Buvome, esame, būsime…‘‘ vyko gimnazijos socialinio partnerio – Lietuvos sporto universiteto – aktų salėje. Renginyje dalyvavo daug žymių, Lietuvai nusipelniusių žmonių, įvairių laidų mokyklos absolventų, dirbusių ir tebedirbančių pedagogų, „salomėjiškų“ mokyklų delegacijos, gausus būrys dabartinių mokinių ir jų tėvelių. Renginį vedė gimnazijos mokytoja Nina Sudarienė ir IVb klasės gimnazistas Jaunius Meinoris. Meninė programa nepaliko abejingų, joje dalyvavo įvairių kartų atstovai.

Vakare gimnazijoje vyko baigusių laidų susitikimai, visus džiugino nuotraukų „kelias“, kuris tarsi tiltas sujungė mokyklos ištakas ir moderniąją šiandieną bei suteikė galimybę pakeliauti istorine erdve.

Beliko tiek nedaug iki Šimtmečio… Keliaukime drauge kupini idėjų, su pasididžiavimu skleisdami ir įprasmindami vertybes!