PAMINĖTA GIMTOSIOS KALBOS DIENA

Gimtosios kalbos diena mokykloje šiemet paminėta kiek neįprastai. Mokinių tarybos nariai savo iniciatyva konsultavosi su lietuvių kalbos mokytojomis, o vėliau patys rengė užduotis ir įvairiose klasėse vedė pamokas, skirtas šiai dienai paminėti.

Pamokas vedė mokinių tarybos narės: šeštokės Sibilė Amankavičiūtė ir Gustė Deksnytė, septintokės Paulina Jankauskaitė ir Austėja Treinytė, aštuntokės Aurelija Sokolovaitė, Vakarė Špiliauskaitė, devintokė Karolina Narkevičiūtė ir dešimtokė Karolina Meškevičiūtė.

Matyt, didžiausias iššūkis laukė šeštokių, kurios pamoką vedė dešimtos klasės mokiniams. Tačiau mergaitėms puikiai sekėsi numalšinti jaudulį, pamoka pavyko. Sibilė ir Gustė išsamiai pristatė pasakėčias, papasakojo apie lietuvių rašytoją Kristijoną Donelaitį, dešimtokai atliko jiems skirtas užduotis.

5 klasėje pamoką vedė 8a klasės mokinė Vakarė Špiliauskaitė ir 9b klasės mokinė Karolina Narkevičiūtė. Smalsieji penktokai noriai atliko jiems parengtas užduotis, o kaip pamokos apibendrinimas buvo išsakyta mintis: „Gėda gimtosios kalbos nemokėti“.