Lazdijuose minėjome poetės Salomėjos Nėries 111-ąsias gimino metines

Gruodžio 4 d. gimnazijos delegacija viešėjo Lazdijuose, Motiejaus Gustaičio gimnazijoje. Minėdami poetės Salomėjos Nėries 111-ąsias gimimo metines, kaip ir kiekvieną rudenį – jau 58 kartą – Dzūkijoje susitiko penkių šalies mokyklų atstovai: Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos ir Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos mokiniai ir mokytojai.

Delegacijų narius maloniai nustebinę „Molio klasėje“ eksponuojamais mokinių keramikos darbais, šeimininkai pasisveikino nuotaikinga kompozicija „Z karta apie Salomėją Nėrį“. Lazdijų krašto muziejuje delegacijų nariai dalyvavo edukacinėje programoje „Salomėja Nėris Lazdijuose“, klausėsi pasakojimų ne tik apie poetę, bet ir apie vieną žymiausių Lietuvos švietėjų kunigą Motiejų Gustaitį, aplankė Veisiejų krašto muziejų. Susitikimą vainikavo nuotaikinga dzūkiška vakaronė.

Lietuvių kalbos mokytoja Rūta Gadeckienė