PAMOKOS APIE EUROPĄ

Gegužės 8 d. artėjant Europos egzaminui mokykloje svečiavosi Jaunimo Europos komandos narė Ugnė Litvinaitė, kuri mokiniams pasakojo, kaip veikia Europos Sąjunga ir kokią įtaką ji turi kasdieniniam piliečių gyvenimui.

Naudodami metodines priemones iš „Pažink Europą“ lagaminėlio, mokiniai grupelėse aiškinosi, kuriose srityse ES priima daugiausia sprendimų bei daro didžiausią įtaką mūsų gyvenimui. Kalbėdami apie svarbiausias ES vertybes, laisves bei teikiamas galimybes mokiniai rinkosi laisvąją rinką, Šengeno zoną, lygybę, laisvę reikšti savo nuomonę vaizduojančias korteles, o kalbėdami apie sritis, kuriose ES daro didžiausią įtaką mūsų gyvenimui, bene visos grupės rinkosi eurą, ekonomiką, atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą. Pamokų metu buvo nagrinėjamas ES biudžetas, vardijami Lietuvos narystės ES privalumai bei diskutuojama apie euro įvedimą Lietuvoje.

Daugiau apie Europos pamokas čia