Paroda ,,Kūryba iš mano rankų‘‘

2018 m. kovo 26  – balandžio 9 dienomis Lietuvos švietimo istorijos muziejuje jau tryliktą kartą buvo eksponuojama  tradicine tapusi Kauno m. ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių bendrų kūrybinių darbų paroda ,,Kūryba iš mano rankų‘‘,  kurią organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, iniciatyvinė grupė ,,Vaikas – mokykla – šeima‘‘  bei Lietuvos švietimo istorijos muziejus.  Parodos tema – ,,Tau, Lietuva‘‘. Buvo pristatyti 35 darbai iš 19 ugdymo įstaigų. 36 mokinius bei jų šeimos narius dalyvauti parodoje pakvietė 31 mokytoja. Visi šeimų darbai sukurti su didele išmone ir meile.

Šioje parodoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 4a klasės mokinė Eglė Venterytė, kuri su mama Rasa Venteriene sukūrė saldžią dėlionę ,,Pažink Lietuvą‘‘.