Paskelbti I-ojo pusmečio geriausieji

Sausio 29 d. visa mokykla susirinko į didžiąją salę apibendrinti I-ojo pusmečio rezultatų ir pasidžiaugti geriausiai besimokančiais.

Padėkomis, išminčiaus kortelėmis ir atminimo dovanėlėmis apdovanoti stropiausi ir geriausiai besimokantys mokyklos mokiniai. Padėkos įteiktos ir gudriausiems, atstovavusiems mokyklą įvairiose miesto olimpiadose. Saldžiomis dovanomis apdovanotos geriausiai besimokanti ir mažiausiai pamokų be pateisinamos priežasties praleidusi klasės.

Baigdama renginį pavaduotoja Rasa Puniškienė palinkėjo: „Gyvenimas – ne rašinys, jis neturi juodraščio. Todėl stenkitės savo gyvenimo švarraštį rašyti stropiai ir atsakingai kiekvieną dieną, mokytojo ar draugo pastabą vertinti kaip naujai išmoktą pamoką“.

Geriausiai besimokančios klasės:
1 vieta – 5a klasė