Pažintinis patyriminis vizitas Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje

Balandžio 26 d. I-III klasių gimnazistės turiningai leido popietę Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje.

Vizito pradžioje mokyklos buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Bujanauskienė išsamiai pristatė galimas įgyti profesijas šioje mokykloje, supažindino su mokyklos erdvėmis, kabinetais, aplankėme reklamos ir menų studijas. Merginos jau žino, jog kitą kartą čia apsilankys su marškinėliais ir turės galimybę ant jų susikurti norimą emblemą.

Daugiausiai dėmesio sulaukė siuvimo skyrius, kur merginoms buvo pasiūlyta išbandyti siuvėjo profesiją. Nepabijojusios iššūkio, padedant siuvimo mokytojai, kiekviena iš jų pasiuvo sau kepuraites. Visoms merginoms tai buvo nauja, intriguojanti, bet labai įdomi patirtis.

Laikas prabėgo nepastebimai, įspūdžiai neišblės dar ilgai, o juos primins ryškiaspalvės kepuraitės.

Karjeros koordinatorė Regina Erlickytė – Marčiukaitienė