PAŽINTIS SU PAROLIMPINIO SPORTO GALIMYBĖMIS

Gruodžio 7 d. mokykloje vyko tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti skirtas renginys, kuriame dalyvavo 8-12 klasių mokiniai ir svečiai. Tai: Lietuvos parolimpinio sporto atstovai, parolimpinio komiteto generalinis sekretorius Gintaras Zavadckis, buvęs krepšininkas bei žinomas žalgirietis Anatolijus Čupkovas, plaukikas, parolimpinių žaidinių prizininkas Kęstutis Skučas, Lietuvos krepšinio rinktinės nariai.

Dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Vladislovas Janiūnas. Svečiai nuoširdžiai papasakojo mokiniams apie savo sportinius pasiekimus, sportinę karjerą, kitus įdomius faktus iš sportinio gyvenimo. Jie mokiniams pademonstravo savo gebėjimus žaisti krepšinį. Buvo galimybė išbandyti jėgas žaidžiant šaškėmis su daugybės Europos bei pasaulio aklųjų lengvosios atletikos čempionatų prizininku Vytautu Griniumi. Mokiniai buvo sužavėti svečių parodomąja programa, o svečiai dėkojo už šiltą priėmimą.

Renginio akimirkos

Neformaliojo ugdymo organizatorius Aurimas Puodžiūnas