Penktokų kelionė į parodą „Mokykla 2018“

Šių metų lapkričio 23 dieną 5 klasių mokiniai lydimi auklėtojų Vilmos Sereckienės ir Neringos Zalubienės lankėsi Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, kur vyko Lietuvos švietimo bendruomenės svarbiausias metų renginys – 8-oji nacionalinė švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2018“ ir „Vaikų šalis 2018“. Smalsūs penktokai rado ką veikti įvairiose mokiniams pritaikytose erdvėse. Pirmą kartą parodoje jie galėjo susipažinti su bendraamžių atliekamais tyrimais ir kuriamais išradimais, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ir tiriamosiose veiklose, išbandė naujausias mokymo(si) priemones ir įvairius žaidimus.

Paroda buvo įdomi ir mokytojoms, nes čia susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai. Parodoje buvo prisistatyta daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų, leidyklų, mokymo priemonių kūrėjų.

Penktokų kelionė buvo smagi ir turininga!