Po susitikimo su JAV Nacionalinio akademinių ir sporto organizacijų konsorciumo vykdančiąja direktore Delise S. O‘Meally

2017 m. lapkričio 14 d. 10 val. Kauno Gedimino sporto gimnazijoje, JAV Nacionalinio akademinių ir sporto organizacijų konsorciumo vykdančioji direktorė bei Tarptautinės universitetų sporto federacijos JAV skyriaus vice-prezidentė p. Delise O‘Meally skaitė pranešimą – JAV universitetinės sporto stipendijos.

Pranešėja pasakojo mokiniams, mokytojams, treneriams bei tėvams apie galimybę dalyvauti konkursuose dėl sporto stipendijų JAV universitetuose, apie egzistuojančią tokių paraiškų teikimo tvarką ir pasirengimą joms. Ši amerikietiška sistema yra atvira ne tik amerikiečiams, bet ir jaunuoliams iš daugelio pasaulio šalių, motyvuotiems siekti aukštų rezultatų įvairiose sporto šakose bei universitetinio išsilavinimo JAV.

Viešnia yra JAV Nacionalinio akademinių ir sporto organizacijų konsorciumo (NASOK) vykdančioji direktorė bei aktyviai dalyvauja atletikos administravimo srityje – JAV Nacionalinėje studentų atletikos asociacijoje. Ji vaidina svarbų vaidmenį tarptautinio universitetų sporto srityje – yra Jungtinių Amerikos Valstijų Tarptautinės universitetų sporto federacijos vice-prezidentė, pirmoji Amerikos šalių universitetų sporto federacijos vice-prezidentė, Tarptautinės sporto federacijos Vykdančiojo komiteto bei Globalios universitetų sporto plėtros narė ir šios federacijos Amerikos šalių atstovė lyčių lygybės klausimais.

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)