PRADINIŲ KLASIŲ MOKINĖS DALYVAVO MIESTO KONFERENCIJOJE „PASIRŪPINKIME PAUKŠTELIAIS ŽIEMĄ“

Vasario 28 d. Kauno „Ąžuolo“ katalikiškoje vidurinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių konferencija „Pasirūpinkime paukšteliais žiemą“, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokinės. Įdomius pranešimus parengė 3a klasės mokinė Nida Vitkevičiūtė (mokytoja Virginija Ručienė), 4a klasės mokinės Banga Lieputė ir Jurga Obcarskaitė (mokytoja Daiva Švedienė).

Nida Vitkevičiūtė su tėveliais parengė skrajutes, raginančias žmones globoti paukštelius, ir išdalino jas mikrorajono gyventojams. Atliktas tyrimas, kiek žmonių rūpinasi paukščiais.  Išvados pristatytos konferencijos dalyviams.

Ketvirtokės papasakojo apie Lietuvoje žiemojančius paukščius, pamokė, kaip juos prižiūrėti: kokias lesyklėles įrengti, kokiu lesalu maitinti.