Pradinių klasių sporto šventė „Aktyvus ruduo“

Rugsėjo 21 dieną mūsų gimnazijoje įvyko pradinių klasių sporto šventė, skirta Lietuvos kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Šventėje dalyvavo 1–4 klasių mokiniai. Pirmokėliai varžėsi linksmosiose estafetėse, o vyresni norėjo tapti pačiais greičiausiais, stipriausiais ir šokliausiais. Greitumo užduočiai atlikti reikėjo nubėgti 30 m atstumą. Žinoma, tai reikėjo padaryti kuo greičiau. Šoklumo rungtyje reikėjo šokti iš vietos kuo toliau. Tam, kad išrinkti stipriausius, reikėjo mesti 2 kg kamuolį kuo stipriau ir kuo toliau. Mokiniai, pasiekę geriausių rezultatų, buvo apdovanoti medaliais.

2a klasės greičiausi mokiniai: 1. Mindaugas Bagdonavičius, 2-3. Augustė Sinkevičiūtė ir Klaidas Kuklierius.

2a klasės šokliausi mokiniai: 1. Benas Sabutis, 2. Ugnius Baliukas, 3. Urtė Litvinaitė.

2a klasės stipriausi mokiniai: 1. Mindaugas Rutkauskas, 2. Natas Mielius, 3. Rimantė Janavičiūtė.

3a klasės greičiausi mokiniai:  1. Kipras Vitkevičius, 2. Viltė Švedaitė, 3. Nojus Sokas.

3a klasės šokliausi mokiniai: 1. Adrijus Kregždė, 2. Kajus Alabavičius, 3. Justinas Gužys.

3a klasės stipriausi mokiniai: 1. Dovydas Pasvenskas, 2. Paulius Adomaitis, 3. Kajus Aviltis.

4a klasės greičiausi mokiniai: 1. Kamilė Gerulytė, 2. Žanas Šestakovas, 3.Gytis Kleiva.

4a klasės šokliausi mokiniai: 1. Titas Bernotavičius, 2. Urtė Augaitė, 3. Mėja Adamonytė.

4a klasės stipriausi mokiniai: 1. Aurimas Povilaitis, 2. Austėja Stepanauskaitė, 3. Augustas Venslovas.

Kūno kultūros mokytojai