PRADINUKŲ KELIONĖ Į BIRŠTONĄ

Gegužės 14 d. mokyklos 1a, 2a ir 3a klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Loreta Bankauskiene, Ina Levčenkaite ir Virginija Ručiene vyko į pažintinę mokomąją ekskursiją į Birštoną.

Birštono  muziejuje vyko edukacinis užsiėmimas „Mineraliniai vandenys“, kur mokiniai sužinojo, kaip išgaunamas mineralinis vanduo, koks jo kelias iki mūsų stalo, degustavo įvairių rūšių mineralinį vandenį.

Birštono sakraliniame muziejuje edukacinio užsiėmimo metu vaikai susipažino su eksponatais, kepė Birštono miesto herbo pavyzdžius – sausainius „banginiukus“.

Po edukacinių užsiėmimų visi kopė į 85 metrų aukščio Vytauto kalną, gėrėjosi gražia kurorto gamta. Paskui vyko į Pociūnų aerodromą, kur  sužinojo daug  naujo ir įdomaus apie lėktuvus, sklandytuvus, parasparnius ir parašiutus.

Diena kupina įspūdžių, praleista įdomiai ir turiningai.

Ekskursijos akimirkos

Pradinių klasių mokytoja Virginija Ručienė